Ulven tempo 2016 resultatliste

RESULTATLISTE
ULVEN TEMPO 2016, tirsdag 7. juni
 5 KM   
StartnrNavnKlubbTid 
 M10   
61Alexander Brurås HellandÅsane Ck11:34 
     
 K11-12   
62Tuva Aarø MaulandBergen CK10:35 
63Kristiane Larsen NedreaasAskøy STK Sykkel11:00 
 M11-12   
64Jakob Tveten SøylandBergen CK09:59 
65Jan Martin Husebø HopeFana IL Sykkel09:29 
66Jonathan Erstad SølbergCK Henie09:47 
67Tord WikanderBergen CK09:23 
     
 10 KM   
StartnrNavnKlubbTidPlassering klasse
     
 K13-14   
90Hedvig AasgaardBergen CK18:131
72Jorunn GautestadBergen CK22:093
73Marte LitlereBergen CK18:432
     
     
 M13-14   
74Andreas HjørnevikFana IL Sykkel15:381
75Christoffer HestnessÅsane CKDNS 
76Emil MoeFana IL Sykkel16:54 
77Erikas IlgauskasÅsane CK18:28 
78Håvard MagnussenAskøy STK Sykkel17:09 
79Ivar Dyngeland VikFana IL Sykkel16:273
80Jens Christian Gildestad TveitFana IL Sykkel19:08 
81Leander Larsen NedreaasAskøy STK Sykkel16:47 
82Lucas Konrad GhibautBergen CK18:21 
83Martin JacobsenBergen CK19:22 
84Sindre GjertsenFana IL Sykkel16:41 
85Tobias UtneÅsane CK15:392
     
 K15-16   
86Lina Frigga Reiners CK Sotra18:382
87Liv Kristin KnappskogCK Sotra19:373
88Mia B UtneÅsane CK16:261
     
 M15-16   
89Andreas HatlestadFana IL Sykkel14:533
 Audun GautestadBergen CKDNS 
91Einar Liseth PedersenÅsane CKDNS 
92Erlend LitlereBergen CK14:422
93Herman HofstadÅsane CK15:39 
94Håvard Aarø MaulandBergen CKDNS 
95Johannes KnappskogCK Sotra17:26 
96Lasse Ørsal NessimoBergen CK14:411
97Mads Styve WiikÅsane CK18:03 
98Sakarias Koller LølandFana IL Sykkel14:48 
99Sebastian MelandNordhordaland SK16:37 
100Tobias Traae TorsnesBergen CKDNS 
     
 K30-39   
101Caroline Angeltvedt JohannesenÅsane CK16:091
     
 K40-49   
102Anette BruråsÅsane CK16:43 
     
 M65-69   
103Knut Gramstad Stord SK15:102
104Svein Harald KjærgårdBergen CK15:153
105Terje Salhus MarøyFollo SK14:181
     
 K Senior   
106Carolin Thorvik OlsenBergen CKDNS 
107Emilie MobergHitec Products13:542
108Emilie Tømmerås BentzonBergen CK16:33 
109Ingrid MoeBergen CK14:093
110Karina Birkenes Bergen CK14:16 
111Vita HeineHitec Products13:481
     
 M70+   
112Jan Henry JohnsenBergen CK17:531
     
 M55-59   
113Frode AsperheimBergen CK15:06 
     
 M50-54   
114Preben HøysæterCK Sotra13:551
115Tor Inge HopsdalCK SotraDNS 
     
 M40-44   
116Benjamin MendozaCK Sotra16:03 
117Jørund RongVossevangen CK13:541
118Olav KrogsæterCK Sotra15:023
119Sven ReinersCK Sotra14:092
     
 M35-39   
120Magne GylandÅsane CK13:431
132Edvard RamsvikCK Henie15:343
140Samund NordangCK Henie14:472
     
 M30-34   
121Fredrik FoldnesCK SotraDNS 
122Johan AldahlBergen CK15:31 
123Øystein NedrebøBergen CK14:22 
     
 M-junior   
124Erik Vevatne ØverlandBergen CKDNS 
125Karl Jonas TronstadBergen CK13:181
126Kristoffer H NielsenBergen CK13:513
127Simen PaulsenCK Sotra13:262
     
 M Senior   
128Andre RylandNordhordaland SKDNS 
129Arvid JohannesenNordhordaland SK13:063
130Bjarte HetlevikCK Sotra14:03 
131David Leopold Sætersdal DesaFana IL Sykkel13:18 
133Espen GåsdalBergen CKDNS 
134Fredrik Olsen Åsane CK13:31 
135Heine NysætherVossevangen CK13:34 
136Johan Mathis SombyCK Sotra14:07 
137Ragnar AasgaardBergen CK14:48 
138Ronny EkrenCK SotraDNS 
139Rune FoldnesCK Sotra13:35 
141Thomas StrandÅsane CK12:551
142Ørjan VikaFana IL Sykkel12:551

Resultatlistene på http://live.eqtiming.no/21504 er nå oppdatert og offisielle. 
Tusen takk for god deltakelse i årets utgave av Ulven tempo, CK Henie ønsker dere alle velkommen igjen neste år :-)

Med vennlig sykkelhilsen
CK Henie

 

 

 

 

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift